Rrëzon të gjitha brilat edhe sy mbyllur (Video)

0
106

Orion Woodard nga New Yersey i Shteteve të Bashkuara, ka treguar sërish aftësitë e tij të mahnitshme në boulling.

Kësaj radhe, 30-vjeçare ka shfrytëzuar edhe partneren, nën këmbën e së cilës hidhte topin dhe arrinte t’i rrëzonte të gjitha brilat, transmeton Telegrafi.

Madje, derisa ishte i kthyer me shpinë, si dhe ku i mbyllu sytë me nja kapelë dhe nuk shihet asgjë.

Woodard u bë lajme para disa ditësh, kur hodhi dy topa dhe arriti t’i rrëzonte brilat në të dy linjat.

Ndjekësit e tij në Instagram, por presin me padurim se cilat do të jenë teknikat e tij të reja, pasi në dy vitet e fundit, është stërvitur me përkushtim në këtë sport.

SHARE