Shihni Sa Seksi Është Katilja e Majkut

0
304

Ajo u bë e njohur për publikun pasi mori pjesë në videoklipin :Katile” të Majkut. Valbona Bajraktari në klip duket shumë tërheqëse por në jetën reale është shumë seksi dhe i mahnit të gjithë me fotot që publikon.

Valbona është marrë me modeling dhe ka marrë pjesë në reklama të ndryshme

Por famën më të madhe ja solli Majk i cili e mori protagoniste në videoklipin e tij.

 

SHARE