Prindërit në punë, dadoja abuzon me foshnjën pa e ditur se ka kamerë në shtëpi

0
104

Të gjithë prindërit kur kërkojnë një kujdestare për fëmijët, mundohen të gjejnë më të mirën të mundshme.

Por, pavarësisht kërkimeve për një dado perfekte, janë të shumta rastet kur ata dështojnë, transmeton Indeksonline.

Më 14 janar, një dado në Changsha u filmua duke bërë gjeste të tmerrshme ndaj një foshnje.

Prindërit kishin pak kohë që morën një shtëpi me qera dhe meqë të dy ishin në puna, ata angazhuan këtë dado të kujdesej për foshnjën e tyre 1 vjeçare.

Kur panë pamjet e kamerës që kishin vendosur në shtëpi, ata u tmerruan me dhunën që dadoja kishte ushtruar ndaj foshnjës, vetëm pse nuk mundi ta duronte duke qarë.

Prandaj, kujdes kë angazhoni të kujdeset për fëmijën tuaj, kur nuk jeni aty.

SHARE