Adelina Tahiri Vjen Me Poza ‘Të Nxehta’

0
245

Këngëtarja e njohur shkupjane Adelina Tahiri është ende duke shijuar disa ditë të merituara pushimi.

Javë më parë ajo ishte në Santorini të Greqisë, ndërsa destinacioni i radhës për të, duket të jetë Kroacia.

Bukuroshja 25 vjeçare ka publikuar disa poza mjaft ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Në disa prej fotografive ajo shfaqet mjaft seksi, në pishinë, teksa ekspozon gjoksin e saj bombastik.

“Dale kadale” mbetet kënga e saj e fundit, e cila është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë miliona klikime, ndërkohë që është bërë e ditur që në javët në vazhdim, ajo do të sjellë edhe një projekt të ri muzikor.

SHARE