Tre persona kapen duke hyrë pa leje në Kosovë

0
86

Janë shoqëruar në stacionin policor dy meshkuj dhe një femër, të gjithë shtetas të Shqipërisë, pasi që të njëjtit kishin kaluar kufirin ilegalisht nga Shqipëria për në Kosovë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë deportuar në Shqipëri.

Rasti ka ndodhur në afërsi të pikës kufitare në Vërimicë mbrëmjen e djeshme, ka bërë të ditur Policia.

SHARE