Kallashi Puth Në Buzë Më Të Dashurin e Sajë

0
273

Donjeta Kosumi e njohur me emrin e skenës Kallashi është kthyer në një ndër emrat më të përfolur në media. Pas suksesit si valltare, Kallashi kohët e fundit i është futur edhe muzikës dhe ka publikuar disa projekte të reja.

Gjithashtu valltarja është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi në një foto ka treguar edhe dashurinë e parë.

Kallashi shfaqet duke u puthur në buzë me një djalë të vogël, identiteti i të cilit nuk dihet por shihet se valltarja është shumë e dhënë ndaj fëmijëve.

 

SHARE