Real Madridi prezanton fanellat e reja ku Bale është personazhi kryesor

0
231

Real Madrid i ka publikuar fanellat e reja që do të bartë në sezonin e ri në LaLiga Santander.

 

Si zakonisht ngjyra e bardhë është ajo që është kryesorja e përcjellë me një të kaltër ngjyrë qielli.

Këto fanella janë prodhuar nga Adidas dhe aty gjendet edhe sponsori i klubit Fly Emirates. Përurimi i fanellave është bërë me një video.

Toni Kroos, Gareth Bale, Karim Benzema, Marcelo, Lucas Vazquez, Nacho dhe Zidane janë pjesë e videos.

 

Mungojnë dyshja Ronaldo dhe Ramos, ndërsa uellsiani edhe pse flitet se do të shitet ai është pjesë kryesore e këtij prezantimi.

 

 

SHARE