“Mosha i ka ikur, i ka ngelur…”. modelja ruse bën Kim Kardashianin për pesë pare

0
212

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë kryefjala e mediave rozë për shkak të krahasimeve që i bëheshin shpesh me Kim Kardashian.

Të dyja ato kanë forma trupore, të cilat të lënë pa frymë. Shpesh herë 23-vjeçarja ruse ka deklaruar se është më e bukur se Kim.

Së fundmi Anastasia e ka sulmuar sërish Kim Kardashianin, duke thënë se asaj tashmë i ka ikur mosha dhe i ka ngelur vetëm Photoshopi.

Ajo ka thënë: “Mosha i ka ikur i ka mbetur vetëm Photoshopi.” Gjithashtu numri i fansave të modeles ruse është shtuar ndjeshëm.

Vitin e kaluar ajo kishte vetëm 2.1 milionë ndjekës në Instagram kurse këtë vit numri i tyre ka arritur në 7.6 milion ndjekës. Kurse nga Kimi ende nuk ka pasura asnjë reagim.

 

SHARE