Fero i dashuruar deri në qiell, poston fotografi të ëmbël me Arbenitën

0
135

Është reperi ai që vjen me një fotografi, ku duket në krahët e të dashurës së tij, modele.

Tashmë po dihet, Fero dhe Arbenita po jetojnë aventurën e tyre të dashurisë.

Madje dyshja nuk hezitojnë të ndajnë momente të ëmbla së bashku në rrjetet sociale.

Është reperi ai që vjen me një fotografi, ku duket në krahët e të dashurës së tij, modele.

Ndryshe, çifti po duken mjaftë të dashuruar në njëri-tjetrin dhe po shkojnë tej mase.

SHARE