Bebe Rexha fton për një bashkëpunim muzikor tri këngëtaret shqiptare

0
101

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka bërë një ftesë publike Rita Orës, Dua Lipës dhe Ava Koçit për një bashkëpunim muzikor.

Përmes një postimi në Twitter, Bebe shkroi: “Dua një bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën, Ava Max”, duke e shoqëruar me ikonat e ngjyrave kuq e zi.

Nga të përmendurat në postim reagoi vetëm Ava Max, emri i vërtetë i të cilës është Ava Koçi.

SHARE