Aksident në Xhepçisht, apelohen qytetarët për kujdes !!

0
86

Para disa minutave ka ndodhur një aksident në mes dy veturave në Xhepçisht të Tetovës, fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ky aksident vetëm llogariten dëme materiale.

Në këtë aksident u përfshi një veturë e tipit Reno si dhe një Peugot./Tv Koha

Qytetarët e Tetovës apelohen pë kujdes maksimal pasi që të gjitha rrugët e qytetit rrëshqasin nga shiu që ra sot dhe në mbrëmje nga i ftohti është bë me akull.

ëpër qytet nuk shihet ndonjë ekip nga organet kompetente për të hudhë kry ose zallë që këta rrugë të jenë më të sigurta.

Për momentin rruga nga ”Monopoli që çon për te Ramstori është e bllokuar nga ana e ekipit të policisë për shkak të akullit që është krijuar nën urë./Tv Koha

SHARE