Aksiident në autostradën Tetovë – Shkup, dy të lënduar (Video)

0
157

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në autostradën Tetovë – Shkup ku si pasojë e këtijë aksidenti janë lënduar dy persona njofton Televizioni Koha.

Vetura e tipit Shkoda njgjyr e zezë ka humbur kontrollin mbi makinën dhe është rrokullisur ku sipas informatave të para janë lënduar dy persona por ende nuk është asgje zyrtare.

Ekipet e ndihmës së shpejtë kanë dalë në vendngjarje dhe i kanë transportuar të lënduarit në spital njofton Televizioni Koha.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan deri tek ky aksident por ekipi i policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit./Tv Koha

SHARE