Fitoi 4 milionë dollarë në lotari, ja çfarë thotë ai!

0
101

Një person me emrin, Sean Winn ka arritur të fitoi katër milionë dollarë në lotarinë e Tennessee.

Para se ta zbulonte që ishte fitues, ai ishte gati që ta hidhte tiketën fituese në shportë të mbeturinave.


“E gërvishta dhe mendova që nuk isha fitues, pra e hodha tiketën në ulëset e prapme të automjetit. Pastaj e shikova përsëri dhe e pash që isha fitues” u shprehë Winn.

Winn ka treguar që ende nuk ka vendosur se çfarë të bëjë me paratë.

SHARE