Fotografi mahnitëse të 5 ishujve më të bukur në botë

0
122

Jeni mërzitur me plazhet e zakonshme? Filloni të mendoni për të vizituar ishujt.
Ishujt janë bukuri natyrore të rrethuara nga të gjitha anët me ujë, që i sjellin syve estetizim të madh, transmeton lajmi.net.

Në listën e 5 ishujve më të bukur në botë bëjnë pjesë edhe Bali dhe Maldives.

Ndiqini ato më poshtë:

1.Java, Indonesia

2.Bali, Indonesia

3.Lombok, Indonesia

4.Maldives, India

5.Waiheke, New Zealand

SHARE