Nora e bukur, por edhe me fat

0
225

Arbnora Ademaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare e cila çdo herë vije me shumë stil dhe elegante.

Por, krahas sharmit dhe bukurisë ajo është edhe një femër me shumë fat e kjo gjë u dëshmua edhe në shpërblimin e fundit që ajo morri, shkruan Indeksonline.

sh-Miss Kosova, në llogarinë e saj ka bërë një postim ku ka treguar se ajo është bërë fituese e një qaforeje prej diamanti.

E lumtur për fakt ajo e ka quajtur vetën si një femër me shumë fat.

Kujtojmë që prej kohësh Arbnora është treguar e suksesshme edhe si prezantuese.

SHARE