Liberta ekspozon gjoksin në veshjen e bardhë

0
123

Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu komentohet shumë për pamjen e saj.

Ajo ka publikuar fotografi të re ku shihet e veshur me kostumin ngjyrë të bardh dhe dukej shumë provokuese e seksi.

Këto imazhe janë publikuar në Instagram, por ajo që bie më shumë në sy është gjoksi që ajo e kishte ekspozuar.

Rikujtojmë që Liberta ka vite në skenë dhe drejton njërin nga emisionet më të suksesshme të shoubizit në vend.

SHARE