Në veshje të tejdukshme, Ana Kabashi format seksi i thekson!

0
53

Ajo ka publikuar projekti e ri muzikor ‘Na Thej’.

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi është padyshim edhe një prej femrave më seksi shqiptare, shkruan Indeksonline.

Me disa imazhe të reja të shkëputura nga videoklipi i ri ajo ka ardhur ‘përvëluese’.

Ana ka treguar format e saj impresive në një veshje me ngjyrë të bardhë e që dukej tejet e ‘zjarrtë’.

Këngëtarja dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive. Ndryshe, Ana kohëve të fundit ka qenë mjaftë aktive me projekte muzikore.

SHARE