Pensionisti Toni bën edhe një mrekulli: Incizon këngën ‘Ushtro’

0
114

Pensionisti më i popullarizuar i Ballkanit, Talat Selmani, i njohur me nofkën Toni, nuk pushon me mrekullitë e tij, transmeton Gazeta Metro.

Pasi u bë i njohur me deklaratën e tij ‘Ushtro, he nanën’, videoja e të cilit u bë virale po atë që u shfaq në Facebook, pas kësaj të gjithë donin të xhironin diçka me këtë pensionist.

oni tash Toni (82) ka incizuar edhe një këngë dhe spot me Sven Kranzelicin, në produksion të JooBoos-it.

Emri i këngës, siç është pritur, është ‘Ushtro, he nanën’, ndërsa në refren është mu ajo deklarata e tij e famshme, e cila këngës i jep sharm të veçantë. Kjo, duket, mund të jetë hit i vitit!

SHARE