29 vjeçari humb jetën si pasojë e një zënke mes familjeve

0
104

Një zënkë ka ndodhur në një lokal ‘shisha’ bar në Austri, ku një 29-vjeçar nga Maqedonia ka vdekur pas lëndimeve të marra, shkruajnë mediat austraike.

Sipas raportimeve, e gjitha kishte filluar të premten në mbrëmje në një shisha bar, ku janë pëdorur edhe thika e shkopinj.

Sipas mediave austriake, zënka ka ndodhur mes dy familjeve maqedonase, e cila ka përfunduar me një të vdekur.

Viktima është therur disa herë dhe nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve.

SHARE