Këngëtarja e njohur paralajmëron projektin e ri me disa skena të ‘nxehta’ nga videoklipi

0
48

Këngëtarja e njohur amerikane, ka paralajmëruar projektin e ri që do të sjell nesër.

Ciara ka publikuar një video të shkurt nga videoklipi në të cilat paraqitet e ‘nxehtë’ dhe me disa lëvizje provokues, shkruan Indeksonline.

Me një veshje me të zeza dhe taka të larta, Ciara dukej më në formë se kurrë më parë.

“Vozishë me ty, vdes për ty, ‘Greatest Love’, nesër me 12 shkurt” ka shkruar këngëtarja përkrah videos.

SHARE