Modelja e njohur nuk është në vete, të pasmet ‘gjigante’ ua tregon!

0
146

Anastasia Kvitko ka linja që çdo femër do i kishte lakmi. Format ‘bombastike’ të modeles ruse asnjëherë nuk kalojnë pa vëmendje, shkruan Indeksonline.

Në një imazh të ri që 24 vjeçarja publikoj në ‘Instagramin’ e saj ajo ka treguar linjat perfekte dhe të pasmet ‘gjigante’

Në një veshje të ngushtë Anastasia ka nxitur imagjinatën edhe këtë herë derisa dukej ‘flak’ në imazhin e ri’.

 

 

 

 

 

 

 

SHARE