Sulmohet një i punësuar në shkollën e fshatit Kapazhdoll

0
84

Dyzetë e katër vjeçari E.A. nga fshati Kapazhdoll, dje (11-shkurt) rrethë orës 13.00, ka denoncuar se në vendin e punës gjegjësishtë në zyrën e shkollës së fshatit Kapazhdoll, ka qenë i sulmuar fizikishtë nga 48-vjeçari I.A. nga i njëjti fshat.

Personi i denoncuar menjëherë është gjetur, dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

SHARE