Berisha: Nje aksiident tragjik shokues! Ngushëllime për familjet e viiktimave dhe autoriteteve të Maqedonisë së Veriut

0
178

sh kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha përmes një postimit ka shprehu ngushëllimet e tija për vdekjen tragjike të 15 personave nga aksidenti i rëndë që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë

Nje aksident tragjik shokues! Te dashur miq, arriti ne 15 te vdekur dhe 40 te plagosur disa prej te cilve rende bilanci shokues tragjik i aksidentit me nje autobuz ne linjen Tetove-Shkup.

Duke shprehur ngushellimet me te ndjera familjeve te viktimave dhe autoriteteve te Maqedonise se Veriut, i lutem Zotit dhe uroj sherim te shpejte per te plagosurit!”, skruan Sali Berisha.

SHARE