Ambasadori kosovar ngushëllon familjarët e viiktimave

0
94

Ambasada e Kosovës në Shkup, me ambasadorin Gjergj Dedaj gjithashtu ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe gjithë qytetarëve të Maqedonisë me rastin e aksidentit tragjik që ndodhi dje në autostradën Shkup-Tetovë.

Ngushëllime të thella e të sinqerta, për Ju, familjarëve të viktimave dhe gjithë qytetarëve të Maqedonisë, me rastin e tragjedisë së rëndë, në autostradën Gostivar-Shkup!

Gjergj Dedaj, Ambasador i Republikës së Kosovës, thuhet në ngushëllimin e ambasadës.

 

SHARE