Ky ishte postimi fundit i Onurit 19 vjeçar , çanta që kthehej për në shtëpi (FOTO)

0
138

Ngjarja e cila ka troonditur Maqedoninë ishte një ndër ngjarjet më të dhimbshme e të hidhura që kishte ndodhur ndër vite.

Autobusi i kompanisë ”Durmo Turs” u akksidentua në autostradën Shkup-Tetovë ku doli nga rruga dhe ra poshtë në fshatin Llaskarcë.

Njëri nga 14 personat që ndërruan jetë ishte edhe Onur Sadiku djaloshi i cili para se të nisej autobusi bëri një postim duke nxjerë në rrjetet sociale ,një fotografi ku shihet çanta e tij pak minuta para se të nisej.

Shoku i tij na dërgoi këto:

”Ishte ky postimi i fundit i Onurit, çanta ce ktheheshte ne shtepi.”

Zoti e beft Banor prej Banorëve te xhenetit

SHARE