Nina Agdal Ngre Temperaturat

0
199

Nina Agdal ka provokuar fansat e saj në këto ditë me temperatura të larta duke pozuar nudo.

Modelja ka postuar fotografinë tërësisht e zhveshur shtrirë në shtrat në Instagram dhe është munduar që të ruajë modestinë e saj me një emoji pice.

25-vjeçarja ka ekspozuar format e saj trupore mahnitëse dhe me siguri ka dashur ti tregojë ish të dashurit të saj Leonadro Di Caprio se çfarë ka humbur.

 

SHARE