Zaev sot do të zhvilloj takime me Gashin dhe Thaçin

0
45

Kryeministri Zoran Zaev në kuadër të bisedimeve për kandidaturat pë president sot do të takoj përfaqësuesit e partive tjera të koalicionit.

Zaev pas pak do të takoj kryetarin e Alternativës, Afrim Gashi dhe kryetarin e PDSH, Menduh Thaçi.

????????????????????????????????????

Në këto takime do të bisedohet pë opsionet për zgjedhjet presidenciale dhe për kandidaturat e mundshme.

SHARE