Godet Spartak Ngjela: Të digijët shtëpia e Edi Ramës dhe shtëpitë e deputetëve, jo Qeveria (Video)

0
82

Godet Spartak Ngjela: Të digjet shtëpia e Edi Ramës dhe shtëpitë e deputetëve, jo Qeveria (Video)

Eksperti i njohur, Spartak Ngjela është shprehur kundër dhunës gjatë protestave ndaj objekteve shtetërore.

Ngjela thotë se politikanët kanë vjedhur 5 miliardë euro dhe ato janë zbuluar, prandaj apelon që të mos digjet godina e qeverisë, transmeton Gazeta Lajm.

“Qeveria nuk është e Edi Ramës. Ikni digjeni shtëpinë e Edi Ramës, aty e keni….

Duhet të digjen shtëpitë e deputetëve, e jo prona shtetërore…”, ka thënë Ngjela, duke komentuar protestat opozitare.

Deklaratën e tij të fortë mund ta dëgjoni në videon më poshtë nga minuta 3 e 30 sekonda:

SHARE