Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve! (Video)

0
267

Këngëtari nga Kosova Naim Abazi në emisionin Mirage ka komentuar disa tema si liberalizimin e vizave si dhe mbjelljen e flokëve.

Diferenca në moshë në mes Mihrijes dhe Naimit është 4 vite dhe tregon se është shumë aktiv edhe në punët e shtëpisë.

Naimi tha se Mihrija duhet ta ekspozoje trupin në rrjetet sociale sepse është shumë e bukur kur është vetëm në bikini.

Naim Abaz pyet: Hoxha a nuk duhet ta festojë dtëlindjen ku shkruan kjo ?

Naimi Tha se Halil Kastrati ndërton shtëp me para të tjerëve, kurse unë dhe Mihrija kemi ndërtu dy shtëpi me paratë tona./Tv Koha

Nga minuta e 13:00

SHARE