“Kosovarët kanë gjak serbi”, Mustafa Nano sqaron deklaratën (Video)

0
52

Muaj më parë gazetari i njohur Mustafa Nano ishte sërish në vëmendjen e mediave për një deklaratë të bërë mbi kosovarët për të cilët u shpreh se kanë gjak serb dhe gjithashtu kritikoi veprimin që Xhaka dhe Shaqiri bënë në Kampionatin botëror. I ftuar në “Xing me Ermalin”, Nano e ka sqaruar për herë të parë këtë deklaratë shtype rekl,am dhe shiko videon.

SHARE