Nervvozohet keq Baton Haxhiu: E keni gjet te urtë Naim Abazin, unë ju’a theej dhemmbet

0
122

Publicisti dhe gazetari i njohur Baton Haxhiu, ka komentuar ngjarjen e fundit ne show bizin Kosovar ku Naim Abazi është duke u përballuar me kritika te shumta pas disa deklaratave për Halil Kastratin.

“Nuk është e drejt te behet ky linçim ne ketë me mënyre, a vetëm pse është i urtë po e bëni ketë a? bëjani dikujt te fort”

“Unë jua kisha thy dhembet për zotin” shprehet Baton Haxhiu për televizionin Klan Kosova

SHARE