Rita Ora Joshëse Në Plazhet e Xhamajkës

0
263

Rita Ora ka qenë e angazhuar tepër kohët e fundit rreth projekteve muzikore ndërsa raportohej se ka filluar një romancë me Wood Tyrone.

Por, 26 vjeçare pa dyshim mori vëmendjen e medieve rozë me fotografinë që e publikoi në llogarinë personale në Instagram.

Ajo u shfaq në bikini teksa dëshmoi edhe njëherë se ka linja trupore për zili.

Rita aktualisht pas angazhimeve të shumta koncertale dhe projekteve muzikore ka zgjedhur të pushojë në ishujt xhamajkiane.

Ndryshe, Rita publikoi muajin e kaluar këngën “Your Song”, i cili deri më tani është parë rreth dhjetë milionë herë në YouTube.

SHARE