Dy femra seksi në plazh, dhurojnë skena të nxehta

0
113

Ajo u bë e famshme në vitin 2016 pas pjesëmarrjes në “Love Island”.

E Katie Salmon vazhdon të tërheq vëmendjen për shkak të formave të sja trupore, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 23 vjeçar është parë duke shijuar motin e nxehtë në plazhin në Tenerife të dielën me një shoqe të saj, Indi Jennings.

Dy bukuroshet dukeshin tejet seksi dhe dhuruan skena të nxehta për pushuesit në plazh.

 

 

SHARE