Koleksioni i makinave të Ronaldos, “perla” e fundit vlen 400 mijë euro (FOTO)

0
67

Kristiano Ronaldo është një ndër lojtarët më të paguar në botë dhe si i tillë, në jetën e tij ka vend për luks.

30 milionë euro në sezon nga Juventusi dhe miliona të tjera nga reklamat e bëjnë portugezin të ketë një liri të madhe financiare.

Një ndër pasionet e tij, janë makinat e shtrenjta. Portugezi mund të themi se ka një koleksion të gjerë makinash, të cilat kushtojnë jo pak. “Perla” e fundit e tij kushton plot 400 mijë euro.

Shohim që ato para që merr e gjejnë vendin te makinat. Nga fotoja ka duket se portugezi ka plot 10 makina super të shtrenjta, duke nisur nga tipet sportive deri tek foristradtat.

SHARE