Pasi publikoi foton nga shtrati, ky është veprimi i radhës nga Albërie Hadergjonaj

0
124

Këngëtarja Albërie Hadergjonaj sot publikoi një imazh ku u shfaq tejet provokuese.

E shtrirë në shtrat, vetëm ne të brendshme ajo kishte marrë një pozë jo edhe fort të lakmueshme për moshën e saj

Pas publikimit të imazhit, këngëtarja nuk vonoi shumë dhe e fshiu foton se cila ishte arsyeja kush mund ta dijë më mirë se sa Albërie Hadergjonaj.

Ajo edhe pse ka publikuar këtë foto nuk po i ndal postimet tjera në llogarinë e saj Instagram, këngëtarja po vepron sikur nuk ka ndodhur asgjë, shkruan GazetaBlic.

Shikojeni foton:

Së fundi, publikoi një video në një mbremje muzikore e cila kishte krijuar një atmosfere të veçantë.Shikojeni videon më poshtë të publikuar nga këngëtarja.

SHARE