Ingridi, Anjeza dhe Marina “Djegin” Sarandën ( VIDEO )

0
441

Nuk e dimë se si janë miqësuar kaq shumë me njëra-tjetrën tri vajzat më seksi të showbiz-it, pikërisht këngëtaret Ingrid Gjoni, Anjeza Branka dhe vajza e Eli Farës, Marina Fara.

Me forma perfekte, bikini trendet e fundit dhe duke shijuar diellin deri në ekstazë, ato kanë shkrepur disa foto të papara mbi anije, ndërsa ndodheshin për pushime në Gjimë rastësia ka bërë që ata të afrohen më shumë me njëri-tjetrin. Kjo foto që na ka mbërritur në redaksi është shkrepur në “Lounge Ebis”, lokali që menaxhohet nga Anaid Kaloti.

Ata duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, ndërkohë që është Armela ajo që e viziton triumfuesin e “BB” para pak vitesh, duke shkuar pothuaj çdo natë në mbrëmje apo orët e vona për ta takuar apo për të shijuar një gotë në lokalin e tij. Nuk dihet se si do të vazhdojë kjo histori, por mund të konsiderohet një scoop i ri mes historive të ngatërruara si telenovelë e vërtetë mes banorëve të “Big Brother” ndër vite.

Armela, e cila rin Krorez në Sarandë. Më shumë na çudisin me format e tyre Ingridi dhe Anjeza, të cilat dihet që janë nëna djemsh. Ndërkohë që Marina ka punuar edhe më fort për të pasur linjat e rrumbullakosura, Ingridi po shijon verën pas klipit “Fustani pika pika”, ndërkohë që Anjeza është shumë e angazhuar me koncerte dhe udhë- time si artiste nga një vend në tjetrin.

@marinafara @anjezabranka @xhanidemika 😍😍😍❤️❤️⭐️⭐️🍾🍾🍾🥂🥂🥂👌

Posted by Ingrit Gjoni on Montag, 24. Juli 2017

]

 

SHARE