Soni Malaj si vera, sa më e vjetër aq më e mirë

0
65

Soni Malaj vazhdon të mbetet në top formë. Këngëtarja shqiptare, shpesh ka treguar që një vëmendje të madhe i kushton dukjes së saj.

Dhe kjo dallohet qartazi, veçmas në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram.

Me një fustan të shkurtë, duke vënë në pah të pasmet e formësuara, Soni thjeshtë duket bombastike.

SHARE