Kriminelët Dorëzohen Vetë Para Kësaj Policeje

0
374

Nuk të jep përshtypjen për police, por kjo super bombë ruan rendin dhe qetësinë në rrugët e New York. Samantha Sepulveda përveç profesionit si police është edhe modele e veshjeve të brendshme.

Me pozat provokuese, Samantha ka arritur të ketë më shumë se 280 mijë ndjekës në Instagram.

Policja dhe modelja është 33 vjeç dhe me origjinë nga Republika Domenikane. Falë palestrës ajo ka arritur një trup të tillë plot muskuj por edhe seksi.

Samantha u bë e famshme pas artikullit që New York Post i kushtoi asaj e cilësuar si “modelen që po thyen internetin”.

 

SHARE