Nëna e Ibrahim Tatlisesit ndërron jetë, e dhimbshme se si qan këngëtari pranë varrit

0
76

Ibrahim Tatlises është ikona e muzikës turke.

Këngët e tij janë dëgjuar për vite me radhë nga publiku turk dhe ai i huaj, përcjell ORAinfo.

Ai para pak ditëve humbi nënën dhe duket se ende nuk po e përballon humbjen e tij.

Ai këndoi edhe këngë për të e që i bëri me lot shumë dëgjues të muzikës së tij./ORAinfo/

SHARE