Bukuroshja Shqiptare Flet Për Marrëdhënien Në Paris (FOTO VIDEO)

0
198

Këtë javë në emisionin “Thumb” në Abc News ka qenë e ftuar Egla Harxhi. Prej vitesh Egla jeton në Paris dhe ka krijuar familje me një fotograf. Por siç të gjithë e dimë Egla është e lidhur edhe me një femër.

Ajo nuk ka folur asnjëherë për të dhe kërkon që të mos jetë e njohur. Asush nuk di asgjë për të! Por ish miss-I është pyetur nga gazetarja për lidhjen e partnerit të saj me Ballkanin dhe nëse partnerja e tyre është shqiptare ose jo.

“Mendoj që e rëndësishme në këtë mes dhe ajo që e ka tërhequr nga ne është fakti se partnerja është shqiptare, por është rastësi se mund të ishte vajzë kroate, bullgare apo nga Kosova.

Por është e vërtetë që partneri është i lidhur me Ballkanin pasi ndihet më mirë në Ballkan sesa në perëndim”.-ka shpjeguar Egla.

 

Backstage for Harpers Bazzar #harpersbazaar #magazine thank you @bettytraninternational #shooting @jarlaledebasseville #backstage #fashion#pfw #pfw2017 #couturedress #romantic #hautecouture #dreamteam

Posted by Egla Harxhi on Montag, 6. März 2017

SHARE