Rikthehet Jehona Sopi

0
206

Këngëtarja me zërin e fuqishëm dhe hitet që kurrë nuk vdesin, Jehona Sopi po rikthehet sërish për publikun shqiptar! Rikthimi i saj duket të jetë pak më ndryshe!

Jehona vjen me një stil tjetër, jo më një biondinë e lezetshme, tani ajo zgjedh flokët pink, për të dalë edhe më joshëse

SHARE