“Kukësi në ndjekje të Edi Ramës, kryeministri ia mbath me helikopter” (VIDEO)

0
193

Pasi ka folur për rreth 20 minuta në aeroportin e Kukësit, ku kishte mbledhur zyrtarë të administratës, Edi Rama e ka mbyllur shpejt fjalën e tij.

I pritur me protesta dhe i detyruar që të shkojë në Kukës me helikopter, Edi Rama nuk i ka pritur dot kuksianët që ti takonte, por është arr.atisur duke i hipur helikopterit me të cilin edhe erdhi.

Edi Rama nuk u fut fare në qytetin e Kukësit, por si ilegal mbërriti nga ajri dhe po nga ajri iku, duke mos u përballur dot me popullin e tij.

Kuksianët detyrojnë Ramën të largohet

Çanë kordonin e policisë, kuksianët detyrojnë Ramën të largohet me helikopter.

Gepostet von JOQ Albania am Freitag, 5. April 2019

SHARE