Tetovë, mbrëmë u ar.restua 34 vjeçari nga Xhepçishti-ja arsyeja

0
108

Mbrëmë rreth orës 22:20 minuta në Tetovë, policia ka privuar nga liria personin me iniciale R.V. 34 vjeç nga fshati Xhepçishtë i Tetovës.

Gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur dro.gë (he.roin).

Personi në fjalë është ndaluar nga policia dhe pas dokumentimit të rastit ndaj të njëjtit do të ngrit kallëzim penal, informojn nga Sektori i MPB-së në Tetovë.

SHARE