Avokatja më seksi shqiptare godet sërish, tregon asetet bombastike e veshur vetëm me bikini

0
258

Pas disa muajve jo aktive në rrjete sociale, rikthehet Redona Koci.

Ajo tashmë ka marrë epitetin e ‘avokates më seksi shqiptare’, pasi bukuroshja ka përfunduar studimet për Juridik. Megjithatë, Redona njihet edhe për format e saj bombastike dhe fotografitë shumë atraktive që poston.

Tani ajo vjen me një foto në bikini të zinj, ndërsa shihet pranë pishinës dhe ka njoftuar se po përgatit një set fotografik, e cili me siguri do të lërë pa frymë të gjithë.

Redona gjatë kësaj periudhe mungesë nuk ka humbur fare linjat e saj dhe vjen ndoshta më tërheqëse se asnjëherë.

 

SHARE