Xhafer Gashi flet për Betejën e Koshares dhe Agim Ramadanin

0
214

Këtë javë “Blic Interview” ju sjellë një rrëfim të veçantë për heroin e kombit, Agim Ramadani.

Në Klan Kosova dhe Gazeta Blic, sonte me fillim në orën 22:00 rrëfehet ekskluzivisht, Xhafer Gashi, -bashkëluftëtar dhe zëvendëskomandant në betejën e Koshares.

Si erdhën bashkë në Koshare, Xhafer Gashi dhe Agim Ramadani?

Çfarë lidhjesh kishin me LKÇK-në?

A ndodhi përplasja e brendshme ndërmjet luftëtarëve në Koshare?

Kush humbi dhe kush fitoi?

 

SHARE