Njihuni Me Gjyqtaren E Bukur Shqiptare Pas Të Cilës Po “Çmenden” Lojtarët Meshkuj

0
92

Njihuni Me Gjyqtaren E Bukur Shqiptare Pas Të Cilës Po  “Çmenden” Lojtarët  Meshkuj.Emanuela Rusta është arbitrja e parë shqiptare qe ka fituar stemën e FIFAs!

Arbitrja shqiptare e cila gjykon ndeshjet e femrave dhe meshkujeve, shkruan AlbanienShow.Në fillim ajo filloi si asistente por me pas ajo vendosi të bëhet gjyqtare kryesore.

SHARE