Ofendoi kryeministrin Edi Rama në rrjetet sociale, shoqërohet i riu në polici (EMRI)

0
100

TIRANE– Një i ri është shoqëruar në komisariat pas ofendimit që i ka bërë kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale.

I riu është identifikuar si Rigels Topi, 30 vjeç, dhe ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

Atij i është sekuestruar edhe telefoni, dhe pretendon se ngjarja lidhet me komentet në faqen e kryeministrit Edi Rama.

Burime për Dosja.al sqarojnë se Topi nuk ka qenë pjesëmarrës në protestat e opozitës.

Të dhënat e para janë kontradiktore, dhe pritet një tjetër sqarim për këtë ngjarje.

SHARE