Vildane Zeneli provokon shume rende ne nje Video! (Foto dhe Video +18)

0
156

Bukuroshja e njohur Vildane Zeneli këto ditë është duke qëndruar në Kosovës, ku është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo ka shfrytëzuar rastin për tu takuar me disa prek mikeshave të saj këtu, ndër to edhe këngëtaret Beatrix Ramosaj e Angjelina Hadërgjonaj.

Tri bukuroshet kanë pozuar së bashku në rrjetet sociale, duke bërë kështu për vete një pjesë të madhe të ndjekësve të tyre.

 

SHARE