Rita Ora Po Çmend Të Gjithë Në Pushime

0
240

Ajo është e famshme si këngëtare.

Megjithatë Rita Ora gjithmonë e më shumë po kthehet në një ikonë të modës dhe bukurisë.

Shqiptarja 26-vjeçare po pushon në Xhamajka.

Atje ajo ka ekspozuar format e saj fenomenale.

SHARE