Aksident i rëndë në Elbasan, 4 persona dërgohen me urgjencë në spital (Video)

0
69

Sipas informacioneve të Dosja.al mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Më tej mësohet se të gjithë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

LBASAN- Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, dhe dyshohet se katër persona kanë mbetur të plagosur.

Sipas informacioneve të Dosja.al mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Më tej mësohet se të gjithë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

NJOFTIMI I POLICISË

Në unazën e qytetit Elbasan, pranë stacionit të trenit, mjeti tip ” BMV” me drejtues shtetasin I.D., është përplasur me mjetin tip ” Ford” me drejtues shtetasin A.K,

Si pasojë e aksident janë dëmtuar lehtë dy drejtuesit e mjeteve dhe 2 pasagjerë, të cilët ndodhen në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

SHARE